Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

Bursa Merkez, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi

İnşaat Sonrası Temizlik Süreçleri

Bursa’da inşaat sonrası temizlik taleplerinizde Bursa Pak Temizlik sizlere bir telefon kadar yakındır. Siz zamanınızı sevdiklerinize ayırın Bursa Pak temizlesin.

Yeni satın aldığınız sıfır evinizin inşaat sonrası temizliği eğer yalnız başına iseniz günlerinizi alabilmektedir. Zamanın en kıymetli şey olduğu günümüzde profesyonel temizlik şirketimiz sizlere alanında uzman ekibi ile hizmet vererek inşaat sonrası yerlerde oluşan alçı, boya lekeleri, duvarlardaki inşaat tozları, camlardaki inşaat kalıntıları, kapılardaki alçı tozları, banyoda çıkmak bilmeyen beyaz lekeleri temizleyip sizlere mis gibi kokan hijyenik yaşam alanları teslim ediyoruz.

Bursa inşaat sonrası temizlik, eve yerleşmeden ve eşyaları taşımadan önce ince ayrıntılı olarak yapılmalıdır ve profesyonel hizmet gerektirmektedir. Çok yorucu ve zaman harcanması gereken inşaat temizliğinde bütün inşaat kalıntıları temizlenerek teslim edilmektedir.

İnşaat sonrası temizlikten sonra evinize sorunsuz bir şekilde gönül rahatlığıyla yerleşebilirsiniz. İnşaat sonrası oluşan çöplerin toparlanması, ince tozların temizliği, cam ve fayansların üzerinde oluşan kaba kirlerin yüzeylere zarar vermeden temizlenmesi, pencelerdeki koruyucu bantların ve etiketlerin sökülmesi, harç ve sıva lekelerinin temizlenmesi, parkelerdeki kurumuş çıkarılması zor izleri temizleme, peteklerin iç ve dış temizlikleri, doğalgaz boruları, balkondaki ve mermerdeki sıva kalıntılarının temizlenmesi, mutfak dolaplarının iç ve dış temizlikleri, banyodaki fayans ve zeminin temizliği gibi her alanı temizlemeyi içermektedir.

İnşaat sonrası yapılacak olan temizlik işlemlerinde evin büyüklüğüne ve temizlik durumuna göre personel gönderilmektedir. Evinizdeki her ince detay dip köşe temizlenerek tertemiz bir şekilde bırakılmaktadır.

Call Now Button