Bursa Ev Temizliği

Bursa Merkez, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi

Ev Temizliği

Bursa ev temizliği hizmetimiz alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.  Güvenilir firma olan Bursa Pak Temizlik’ten hizmet almak hem hesaplı hem hızlı!

Temizlenen Yüzeyler

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Bursa’da ev temizliği oldukça hassas ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Boş ev ya da eşyalı ev temizliği konusunda güvenilir ve kalıcı çözümler bulunmaktadır.

Taşınmadan önce gerçekleştirelecek olan boş ev temizliği ince detaylar gerektirmektedir. Yeni oturacağınız evde bütün yüzeyler, duvarlar her alan en ince detayına kadar temizlenmektedir. Evin sizden önceki sahiplerinden kalan tüm izler genel bir temizlik yapılarak yok edilmektedir. Duvarlardaki monteleme izleri, kıyıda köşede kalan temizliği zor olan bölümler, mutfaktaki fayans yüzeylerin ve mutfak dolaplarının temizliği, kapılar, petekler, evin tüm camları, balkonlar kısacası a’dan z’ye tüm ince detaylar düşünülerek iç-dış olarak temizlenmektedir.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Yaşadığımız alanın, içindeki eşyaların temizliği oldukça önemlidir. Rahatça oturduğumuz koltuklar, zemindeki halılarımızın dikkatle temizlenmesi gerekmektedir. Gözle görülmeyen fakat bizimle birlikte yaşayan organizmalar sağlığımız açısından tehdit oluşturabilmektedir. Bu sebeple evin tüm eşyalarının temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Mutfakta; mutfak dolaplarının temizliği, ocak ve davlumbazın temizliği tezgahların ve fayansların temizliği, lavabo, kapı ve prizlerin ince detaylı temizliği yapılır. Halılar toparlanarak süpürülür ve silinir.

Salonda; odadaki tüm mobilyaların erişilebilir alanları temizlenir. Eşyaların tozlarını alınarak yerler süpürülür ve silinir. Koltuklar süpürülerek aydınlatmalar, prizler ve aynalar temizlenir.
Yatak odası temizliğinde, mobilyaların tüm erişilebilir yüzeyleri temizlenir. Kapıların ve prizlerin tozları alınarak camlar silinir. Halılar süpürülerek kaldırılır ve zemin silinir.

Banyonun temizliğinde; fayanslar temizlenerek lavabolar ve muslukların temizliği yapılmaktadır. Banyo dolapları iç dış temizlenerek aynalar silinmektedir. Tuvaletin ve klozetin temizliği, duşakabinin içi ve dışı temizlenmektedir.

Call Now Button