Bursa Endüstriyel Temizlik

Bursa Merkez, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Bursa’da endüstriyel temizlik hizmeti çözümlerimizi en profesyonel ekipmanlarla uzman kadromuz ile sağlıyoruz.

Endüstriyel Temizlik Çözümleri

Bursa endüstriyel temizlik, sanayi alanında kullanılan makinelerin temizlenmesi ve bakımlarının yapılması anlamına gelmektedir.

Çalışan makinelerde zamanla oldukça kir birikmektedir. Bu kirler bir süre sonra sorun haline gelmektedir. Orta ve büyük ölçekli firmalara sağlanan bir hizmettir. Bu hizmet masraflı gibi gözükebilir ancak, makineleriniz için uzun zamanda oldukça fayda sağlayacak bir işlemdir.

Sağlık ve gıda alanlarında çalışan firmalar için önemli ve gerekli bir işlemdir.
Endüstriyel temizlik yapılırken oluşabilecek kazalar düşünüldüğünde önlem amaçlı bilgili ve tecrübeli kişiler tercih edilmektedir.

Endüstriyel temizlik faaliyetlerinin içerisinde sadece makinelerin temizliği yer almamaktadır. Kullanılan makinelerin temizliği haricinde üretim alanlarının temizliği, yer altı ve yer üstü depolama alanlarının temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği ve makine parkuru bakımı yer almaktadır.
Temizlik sırasında iki farklı aşama yer almaktadır. Bu aşamalardan ilki mekanik ikincisi ise kimyasal temizliktir. Mekanik temizlik sırasında ekipmanlar kullanılırken kimyasal temizlikte çözücü özelliğe sahip kimyasal temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Call Now Button