Bursa Dezenfekte Hizmeti

Bursa Merkez, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi

Dezenfekte Hizmeti

Bursa’da dezenfekte hizmetini güvenle alabileceğiniz Bursa Pak Temizlik son teknoloji ULV dezenfekte makineleri ile sizlere virüs ve bakterilerden arındırılmış ortam sunuyor. Dezenfekte işlemi sonrasında sağlığınızı da düşünen temizlik şirketimiz insan sağlığına zarar vermeyen dezenfektanlar kullanmaktadır.

Dezenfekte Teknolojimiz

Sertifikalı Hijyen

Bursa dezenfekte hizmetleri son yıllarda özellikle ülkemizde ve dünyada görülen covid-19 pandemisinde oldukça tercih edilen bir hizmet haline gelmeye başlamıştır. Hastalığa neden olan mikropların, bakterilerin ve virüslerin yok edilmesini sağlayan dezenfekte hizmetlerinde güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Dezenfekte hizmetlerinde son teknoloji yüksek basınçlı araç ve gereçler kullanılarak bakterilerin ölmesi sağlanmaktadır. Ulaşılması zor alanlar dahil olmak üzere kullanılan esnek araçlar sayesinde eviniz, işyeri ve ofisiniz istediğiniz her alan mikroplar, bakteriler ve virüslerden temizlenmektedir. Bu işlemlerde çevre ve doğa dostu kimyasallar kullanılmaktadır. Dezenfekte işlemi uygulanan alanlar ilaçlı bir işleme maruz kalarak mikroplardan tamamen arındırılır.

Dezenfekte hizmetini gerçekleştiren personeller yeterli teknik bilgiye sahip ve tecrübeli kişilerdir.
Dezenfekte hizmetlerinde her ortama göre göre farklı işlemler uygulanmaktadır. Bu hizmeti ofis, fabrika, işyerleriniz, cafe ve restoranlar, okullarda tercih edebilirsiniz.

Call Now Button