Bursa Gündelik Temizlikçi

Bursa Merkez, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi

Gündelikçi Bayan Temini

Evin büyüklüğüne göre ve istenilen hizmete göre personel sayısı belirlenir.
Sabah 9 akşam 5 arası hizmet veriyoruz.

Eşyalı oturulan evlerde gündelik personel gönderildiğinde malzeme deterjan ve personelin öğle yemeği ev sahibine aittir.

Temizlik Personelimizin Temizlik için İstedikleri

Bursa gündelikçi bayan temini ile temiz bir evde yaşamak için bugün bizi arayarak bir adım atabilirsiniz. Gözle görünmeyen mikrop ve bakterilerden kurtulmak için gündelik temizlikçi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Gündelik temizlik hizmetlerinde evinizin büyüklüğü ve durumuna göre personel sayısı değişmektedir.

Gündelik temizlik hizmetlerinde rutin olarak veya genel detaylı bir temizlik tercih edebilirsiniz. Rutin ev temizliklerinde zemin temizliği yapılarak, yerler süpürülür ve silinir. Cam ve pervazlar temizlenir. Mutfak temizliğinde mutfak dolapları silinerek, tezgah ve ocak temizlenir. Bütün odaların tozları alınır. Banyo ve tuvalet temizliklerinde fayanslar temizlenerek, duşakabin, wc ve lavabolar tertemiz yapılır. Evinizde balkon bulunuyorsa yıkanarak tozları alınır.
İsteğe göre daha detaylı bir temizlik tercih etmeniz durumunda rutin temizlik işlerine ek olarak duvarlar temizlenir. Mutfak dolaplarının iç kısımları dahil silinir. Yatak odasındaki kıyafetleriniz ve eşyalarınız ütülenerek yerleştirilir. Misafir ve oturma odanızdaki koltuklar silinerek, halılarınız yıkanır.

Ev temizlik ve diğer temizlik hizmetlerinde randevulu sistemle çalışılmaktadır. Bu sebeple istediğiniz günde hizmet alabilmek için önceden randevu almanız size fayda sağlayacaktır. Ayrıca özellikle bayram ve özel tatil günlerinden önce daha yoğun bir dönem olduğu için mümkün olduğunda erken randevu alabilirsiniz.

Call Now Button