Bursa Dış Cephe Temizliği

Özellikle dış cephesi cam ve alüminyum kompozit olan binalar ve plazaların çoğalmasıyla dış cephe temizliği ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Dış cephe temizliği yapılmayan binalar; müşteriler ve ziyaretçiler üzerinde kötü intiba bırakmakta ve çalışanların kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olmaktadır.
2012  yılından itibaren dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşan BURSA PAK TEMİZLİK, özellikle çok katlı binalarda cam, alüminyum kompozit gibi kaplamaların temizliğini profesyonel personel ve kaliteli ekipmanla yapmaktadır.

 

Binalarınızın dış cephe yüzeyleri, dış etkenlerden kaynaklanan kireç, pas, oksitlenme ve toz yapışmalarına karşı önce basınçlı su ile yıkanıyor. Bu dış yüzeylerin detay temizliği, daha sonra parlatıcı ve su tutunmasını azaltma özelliğine sahip temizlik ürünleriyle %100 kesin çözüm sağlanarak yapılıyor.

Siz değerli müşterilerimizin çok büyük paralar harcayarak sahip olduğu binalarınızın bakımı ve güzel görünmesi tamamen temizlikle sağlanabilir. Bursa Pak Temizlik Hizmetleri olarak; sektördeki yenilikleri araştırıp geliştirerek, müşterilerimize son derece uygun fiyatla, kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.

bursa dış cephe temizliği

sospas
About sospas

No Comments

Leave a Comment