Bursa temizlikçi bayan-Bursa Ev Temizliği

KULLANILMIŞ BOŞ EV TEMİZLİĞİ : (malzemeli ekip halinde )

(eviniz yeni sıfır bir ev ise Burayı Tıklayarak Bursa İnşaat temizliği sayfamızı ziyaret → edebilirsiniz)

Bursa temizlik şirketleri, ilklerinden Bursa Pak Temizlik firması eşyasız boş ev temizliğinde size kalıcı,etkin çözümler sunmayı taahhüt etmektedir, öncesinde oturulmuş olan boş ev temizliği,taşınmadan önce içinize sinebilecek detaylı bir temizlik gerektirir,duvarlara asılmış,ancak söküldükten sonra izi kalmış montelerin ve önceden bulunan eşyaların kapattığı sıkça temizlenmemiş kıyıda köşede kalmış yüzeylerin detaylı bir şekilde temizlenmesi,fayans yüzeylerden-mutfak dolaplarına kadar her tarafını tecrübeli personellerimiz tarafından silinmesi,kısacası Kapılar,Petekler,Parkeler,mutfak dolapları iç-dış,çekmecelerin çıkartılarak silinip tekrar takılması,Camların temizliği ve pvc lerin ciflenmesi gibi en ince detayına kadar mükemmel bir temizliği sizlere garanti ediyoruz.

 

Bursa belediyesi, osmangazi belediyesi, yıldırım belediyesi nilüfer belediyesi ev temizlik işleri ile bir ilgimiz yoktur, Bursa Pak Temizlik özel bir temizlik şirketidir, Belediye temizlik hizmetleri için lütfen bizi aramayınız.

Bursa Büyükşehir Belediyesi : 444 16 00

Nilüfer Belediyesi : 444 16 03

Yıldırım Belediyesi: 444 16 02

Osmangazi Belediyesi : 444 16 01


EŞYALI EV TEMİZLİĞİ:

Bayan temizlik personeli ile,halıdan perdeye bir evde yapılabilecek dip-köşe tabir edilen temizlik,camların silinmesi,halıların kaldırılıp yerlerini temizlenmesi,tozunun alınması-mutfak dolaplarının boşaltılıp (isteğe bağlı) içinin dışının buharla temizlenip silinmesi,camların silinmesi,parke yüzeylerin cinsine göre kimyasallarla temizlenmesi,duvarlardaki lekelerin silinmesi,günlük hayatta elle sıkça temas edilen belirgin yerlerin özel kimyasallarla temizlenmesi,ıslak zeminler-banyo-lavabo-balkonların temizlenmesi,evde bulunan elektronik eşyaların klima ve benzeri tozunun alınması, aydınlatmada kullanılan avize vb aletlerin demonte edilip temizlenmesi (isteğe bağlı),hizmetlerimiz,periyodik olarak haftalık-aylık ve isteğe bağlı olarak sizin belirlediğiniz günlerde yapılmaktadır.Ev Temizliği nasıl yapılır,nereden başlanır diye düşünmeyin,

Yaşamış olduğunuz kötü tecrübeleri unutun,Profesyonel hizmet almak için bizi arayın.

 

Gündelikçi Personel Hizmetinde:

1+1 EVLER 1 BAYAN – DUVAR SİLME YOKTUR

2+1 ve 3+1 130-140 M2 YE KADAR  OLAN EVLERE 1 BAYAN PERSONEL – HALI VE DUVAR SİLME YOKTUR

2 ADET KAPALI CAM BALKONU OLAN EVLERE EN AZ 2 BAYAN-HALI DUVAR VE MUTFAK DOLAP İÇLERİ YOKTUR

DUBLEKS VE ÜZERİ EVLERE EN AZ 2 BAYAN – HALI DUVAR VE MUTFAK DOLAP İÇLERİ YOKTUR

ÇALIŞMA SÜRELERİ 8 SAATTİR

 

EV TEMİZLİĞİ YAPTIRACAĞINIZ ZAMAN ;

→ PERSONELİN ÖĞLE YEMEĞİ VE TEMİZLİK MALZEMELERİ EV SAHİBİNE AİTTİR.KAHVALTI YOKTUR.

→ PERSONEL SERVİSİ FİRMAMIZA AİTTİR,

→ TEMİZLİK MALZEMELERİNİZİ BİR GÜN ÖNCEDEN EKSİK VARSA TAMAMLAYINIZ.

→ KLASİK HAV BIRAKAN ALIŞILAGELMİŞ SARI BEZLERLE YIRTMA ÇARŞAFLARLA İYİ BİR TEMİZLİK YAPILAMAZ..

→ BOL MİKTARDA KURU MİKROFİBER TEMİZLİK BEZİ BULUNDURUNUZ.

→ EVDE BEBEK,KÜÇÜK ÇOCUK VARSA TEMİZLİK GÜNÜ EVDE OLMAMASI VEYA TEMİZLİK YAPILAN ODADA OLMAMASINA DİKKAT EDİNİZ.

→ (MÜMKÜNSE) TEMİZLİK GÜNÜNÜ MİSAFİRİNİZİN VE VEYA (MERAKLI) KOMŞUNUZUN GELMEYECEĞİ BİR GÜN AYARLAMAYA ÇALIŞINIZ

→ TEMİZLİK GÜNÜ EVDE OLMANIZ VEYA OLMAMANIZ – VEYA EŞLERDEN BİRİNİN OLMASI ÖNEMLİ DEĞİLDİR.

→ PAZAR GÜNLERİ AZ SAYIDA PERSONEL HİZMET VERMEKTEDİR.

→ YARIM GÜN TEMİZLİK HİZMETİMİZ YOKTUR.

 

EVİNİZİN DURUMUNU İYİ ANALİZ EDİP BELİRLENEN SAATLERDE 1 KADININ BİTİRİP BİTİREMEYECEĞİNİ İYİ HESAPLAYINIZ

”Kadın iyi çalıştı saati doldu ama evim bitmedi sebeblerle fazla çalışma fazla mesai yaptıramıyoruz,çalışma saatleri konusunda esneklik gösteremiyoruz.

 

Alet işler el övünür.Makine malzeme tam ve yeterli olması gerekir. Yeterli makine malzeme olmadığı zaman belirlenen saatte o evin temizliği bitmez. Servis gelir saati dolan personeli alır gider.

 

-Toz torbası patlayacak şekilde dolu olmayan ve iyi çeken bir elektrikli süpürge

-Temizlik kovası 2-3 adet banyo lavabo ve mutfak gibi lokal yerler için ayrı ayrı ve bu yerler için ayrı ayrı temizlik bezi

-Tabure-Merdiven-Vileda-Yer mobu

-Fırça ve Çekpas

-Çamaşır Suyu

-Asprin genel temizlik deterjanı

-Kireç Çözücü (Porçöz) 3-4 litre

-Yağçöz

-Yüzey Temizleyici

-Pronto Ahşap parke temizleyici

-Camsil ve Fairy bulaşık deterjanı

-Cif krem

-Ovma Teli-sünger

 

APARTMAN – SİTE MERDİVEN TEMİZLİĞİ HİZMETİMİZ YOKTUR.

→ DUBLEKS VİLLA TRİPLEKS GİBİ VE 150 M2 DEN BÜYÜK EVLERE-ÇİFT CEPHE CAM BALKONLU EVLERE-UZUN SÜRE OTURULMAMIŞ EŞYALI EVLERE-TAMAMEN BOŞ EVLERE-BOYA YAPILMIŞ TADİLAT OLMUŞ EVLERE-BULUNDUĞU BİNAYA MANTOLAMA YAPILMIŞ EVLERE-İNŞAAT TEMİZLİĞİ YAPILMADAN KULLANILAN EVLERE-YAZDAN YAZA GİDİLEN YAZLIK EVLERE-BEKAR VE ÖĞRENCİ EVLERİNE-TEK BAŞINA KALAN YAŞLI BİREYLERİN YAŞADIĞI EVLERE-SENEDEN SENEYE BAYRAMDAN BAYRAMA TEMİZLİK İÇİN ÇAĞRILAN EVLERE VE EVCİL HAYVAN BULUNAN EVLERE TEK BAYAN GÖNDERİLMEZ,

Pofesyonel bir hizmet verme gayreti içerisindeyiz,ardımızda hiçbir mutsuz müşteri bırakmadık, sosyal medya yorumlarımızı inceleyebilirsiniz,ve müşterilerimizinde profesyonel bir anlayış içerisinde olması ve karşılıklı iyi niyet beklentisi içerisindeyiz,sorun yaşadığımız müşterilerimize ve gelen personelden telefon numarası isteyip özel temizlik talep edenlere bir daha hizmet veremiyoruz.

Bizi tekrar aradığınızda telefonumuz sürekli meşgul ise sebebi budur.

 

→ TEMİZLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ EVLERDE EVİN DURUMU MAHREMİYETİ PERSONELİMİZİN SIRRIDIR,HİÇBİRŞEY SORULMAZ ANLATILMAZ KONUŞULMAZ,

→ SABAH SERVİSLE İLGİLİ YARIM SAATE VARAN GECİKME OLABİLMEKTE VE BU SÜRE ÇALIŞMA SAATİNE EKLENEREK TELAFİ EDİLMEKTEDİR.

→ ÇALIŞMA SÜRESİ  09-17:00 DİR.

 

 

İNŞAAT SONRASI EV-İŞYERİ-OFİS VB. MEKANLARIN TEMİZLİĞİ İÇİN ;

''BURSA İNŞAAT TEMİZLİĞİ '' SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

İNŞAATI YENİ BİTMİŞ BOŞ EVLER VE-VEYA DAHA ÖNCE OTURULMUŞ BOŞ EVLER İÇİN LÜTFEN GÜNDELİKÇİ TEK BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ TALEP ETMEYİNİZ,BU GİBİ MEKANLARA TÜM MALZEME-MAKİNE EKİPMAN İLE BİRLİKTE EKİP HALİNDE GELİNİR.

DİĞER EV UYGULAMALARIMIZ:

→ Yerinde Halı-Koltuk Temizliği

→ Kalorifer-Petek Temizliği

→ Su Baskını tahliye ve temizliği

→ İnşaat Tadilat ve Boya Sonrası Temizlik

→ Duvar Temizliği

→ Gündelikçi Bayan Temini

Bursa İnşaat Temizliği-İnşaat Sonrası Temizlik

Kötü ev koşullarının kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilediği,bu açıdan ev temizliğinin bilinçli ve titizlikle yapılması gerektiği bilinen bir gerçektir .Günümüz koşullarında çalışan bayanların ortak sorunu ev temizliğidir. Her ne kadar yüzeysel temizliği yapmaya çalışmış olsanız bile,belirli bir zamandan sonra detaylı bir şekilde evinizin temizlenmesi gerekir. bu noktada Bursa Pak temizlik olarak deneyimli genç işinin ehli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Ev temizliği yaptıracağınız zaman Bursa'da Ev Temizliği hizmeti veren temizlik firmalarından ev temizlik hizmeti almayı düşündüğünüzde eğer bir referansınız yoksa nasıl ve ne şekilde hizmet alacağınızla ilgili aklınıza bir sürü soru gelecektir. Bursa Pak Temizlik olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin ev temizliği ile ilgili sık sorduğu soruları çekincelerini,ne istediklerini tereddütlerini eleştirilerini şikayet tavsiye ve iyi dileklerini sürekli olarak derledik istatistiki bilgiler doğrultusunda ortaya çıkan soru ve sorunlarla alakalı çalışmalar yapmak sureti ile en iyi hizmeti en doğru biçimde sunma gayreti içerisinde ve en önemlisi memnuniyet garantisi verebilen bir firma olabilme konumuna geldik.

Ev temizliği ile ilgili sık sorulan sorular ve beklentiler temizlik çeşitlerine göre değişmektedir.

 

Bursa'da Ev temizliği ile ilgili vermiş olduğumuz hizmetler :

Yeni ev temizliği (İnşaat temizliği)

Boş ev temizliği (kullanılmış boşaltılmış)

Eşyalı Ev Temiziği (oturulan evler günlük temizlik)

Koltuk temizliği (elle silme veya makine ile yıkama)

Duvar temizliği (duvar silme)

Cam Temizliği (ev ve cam balkon camları)

Ütü hizmeti

İnşaat Temizliği / inşaat sonrası temizlik

Bursa İnşaat Temizliği hizmetimiz anahtar teslim bir temizlik çeşididir.Tüm malzeme makine ekipman personel yemeği gibi herşey dahildir, Temizliği en zor ve en olmazsa olmaz bir temizliktir,inşaat temizliği bir kere yapılır,profesyonel bilgi ve beceri gerektirir.çalışan sayısı normal ev temizliklerinden fazladır,mekanın temizlikten önce mutlaka görülmesi keşif yapılması gerekir.

Neden keşif ?

İnşaat temizliği ile alakalı olarak evin büyüklüğü,içinin durumu,ustanın nasıl çalıştığı,pvc kapı ve parke gibi ahşap kısımların kirlilik oranı banyo lavabo gibi ıslak zeminlerin derz ve fayansların kirlilik durumu,mermer yüzeylerin kirlilik durumu gibi evin detaylı incelenmesi gerekir ve bu keşif sonrasında;

Personel sayısı

Temizlik süresi

İnşaat temizliği fiyatı

belirlenir, keşif esnasında eğer pvc ve parkelerde aşırı derecede bant ve etiket yanması boya harç vs. olması durumunda evsahibine bilgi verilmek sureti ile İnşaat temizliği sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı önceden alınmış bir tedbirdir.her ne kadar boyacının başında duramadığınız gibi temizlikcinin başında durarak beklentinin çok yüksek olması tecrübelerimizle ortaya çıkmış bir gerçektir.

İnşaat Temizliği nasıl yapılır?

Temizliğe gelindi …

İnşaat temizliği ile moloz toplanması ayrıdır.İnşaat Temizliğine gelindiğinde evde hiçbir şekilde kaba atık olmaması gerekir ;

Kaba atık nedir?

Fayanscıdan kalmış kesilmiş parcalar,parke parçası,boya kovası rulosu,mobilya parçası,tadilat esnasında kalmış her türlü usta malzemesi her türlü kaba çöp olmaması gerekir,temizliğe gelindiğinde kaba çöp ve moloz olması ve bunların toplanıp taşınması ile, ilgilı belediyenin gösterdiği yer veya şehir çöplüğüne götürülmesi istenirse,keşif esnasında verilen ve uzlaşılan ücret harici ilave ücrete tabidir.

İnşaat temizliğine gelindiğinde evde kesinlikle devam eden hiçbir tadilat çalışması olmaması gerekir,evde herhangi bir işçi elektrikçi,boyacı,perdeci,antenci vs olması durumunda temizliğe başlanmaz,temizlik esnasında biri gelirse temizlik kesinlikle durdurulur.ısrar edilirse temizlik iptal edilir,lütfen yarım kalan tüm işlerinizi bitirip sonra temizliği yaptırın.en ufak bir çalışma temizliğin kalitesini düşüreceği gibi bizimde planlanan zaman ve personelle taahhüt ettiğimiz hizmeti geciktirecektir.

Evdeki odalar ve ıslak zeminlerde aydınlatma takılmamış olsa bile geçici aydınlatma mutlaka olması gerekir,elektrik aboneliğin alınmış olması ve tüm prizlerin çalışması gerekir Su aboneliğinin alınmış olması ve mutfak banyo lavabo gibi yerlerde sorunsuz akması gerekir, yan daireden alt kattan üst kattan taşıma veya hortum takarak su temin edilerek inşaat temizliği yapılmaz.yapılamaz.

Ve başlıyoruz ..

1-Öncelikle evin içine yerleşmiş ince tozun alınması,
2-Pvc lerin inşaat artıklarından arındırılması,aralarda bulunan inşaat kalıntıların buhar yardımıyla temizlenmesi varsa bant yanıkları buharla birlike yüzeye zarar vermeden kazınması ve kirlilik durumuna göre ciflenip durulanması ve silinmesi pencere mermerlerinin inşaat kalıntısından arındırılıp temilenmesi
3-Camların varsa etiketlerinin çıkarılması ve inşaat kalınısı boya vs temizlenip silinmesi
4-Islak zeminlerin banyo lavabo gibi yerlerin ilaçlanıp fayans yüzeylerin derz kalıntısından arındırılması durulanması ve kuru bezle silinmesi,tavandan fayans duvarlara akan boyaların rotuşlanması
5-Balkonların mermerlerinin ince detaylı bir şekilde temizliği zeminde bulunan fayans ve süpürgeliklerin boya akıntılarından arındırılması
6-K
alorifer peteklerinin içine buhar tutup inşaat tozunun temizlenmesi ve dış ön yüzey ve arka kısmının silinmesi .
7-mutfak dolaplarının iç dış detaylı temizliği ve çekmecelerin çıkarılarak silinip tekrar takılması,tezgah ve tezgah altının sökülüp temizlenmesi
8-Duvarlarda bulunan muhtemel inşaat tozunun silinmesi
9-Tüm kapı ve dolapların detaylı temizlenip silinmesi ve kurulanması
10-Parkelerin ve fayans yüzeylerin varsa boya ve harç kalıntılarından arındırılıp detaylı temizlenmesi.


Temizlik bitti .. ve sonrası ..

Temizlik bittikten sonra yetkili kişiye evin detaylı kontrolleri yaptırılır,varsa eksik bir durum telafisi yapılır ve ev teslim edilir, tüm bu çalışmalar inşaatı yeni bitmiş bir ev oldugu için yüzeylere zarar vermeden herhangi bir yanıcı yakıcı kimyasal kullanmadan dikkatli bir şekilde yapılması gerekir .İnşaat temizliğinde personel sayısı yeterli olması gerekir,normal ev temizliği gibi tek kişi ile inşaat temizliği yapılmaz.yeterli personel olmaması durumunda evin inşaat temizliği zamanında bitirilmesi ve çalışma saatine yetişmesi için detaya girilmeden daha hızlı ve özensiz bir şekilde yapılacaktır.İnşaat temizliği yapacak personel sayısı önemli olmakla beraber ücreti ilede alakalı olduğundan,her ne kadar fiyat bilgisi alınırken personel sayısı ve ne şekil temizlik yapılacağıda soruşturulmalıdır,

İnşaat Temizliği profesyonel bilgi beceri ve makine ekipman gerektiren bir temizliktir,beğenilmeyen temizliğin telafısı mümkün olmakla beraber İnşaat temizliğinin doğru bir şekilde yapılmaması durumunda telafisi olmayan herhangi bir cam pvc çizilmesi,evye ve batarya gibi parlak krom metallerin yanması deforme olması gibi bir durumla karşı karşıya kalabilir,hesaplı ucuz bir hizmet alacağınızı düşünerek daha büyük maddi kayıplarla karşı karşıya kalabilirsiniz ..

Güle güle oturun ..